Comisii

COMISII CU CARACTER PERMANENT

An școlar 2018-2019

 

Nr. crt.

Denumire comisie metodică Responsabil Membri

Observații

1. Comisie metodică educatoare

Școala Gimnazială „Daniela Cuciuc”

Andriescu Andreea

Curcan Diana

Vrînceanu Nicoleta

Nechifor Gabriela

Mironescu Veronica

Topoliceanu Anamaria

Ciobanu Ana Dumitrița

Țigulea Ioana Brîndușa

 
2. Comisie metodică educatoare Grădinița „Floare de Colț” – nivel I

Iftimia Brândușa Lenuța

Ionescu Gica Nadia

Brînzucă Andreea

Anastasiu Iulia

Ancu Cristina

Sandu Mihaela

Hăisan Cecilia

Drăgușan Maria

Manolache Nina

Dorneanu Gabriela

 
3. Comisie metodică educatoare Grădinița „Floare de Colț” – nivel II

Gavriluț Roxana

Balan Ana Maria

Apopei Rodica

Dumitru Luminița

Fermeșanu Mariana

Onu Maria

 
4. Comisia metodică învățătoare

Nohai Maria Carmen

Mutu Elena Cristina

Ionel Antonița

Darandoi Angela

Popescu Roxana

Petruț Ioana

Laza Cohut Cristina

Filipov Elena

Ignat Andreea

Zaiț Camelia

 
5. Comisia metodică limbă și comunicare

Chioacă Elena Daniela

Andrei Petronela

Popa Otilia Gabriela

 Lupu Maria Magdalena

Grama Ioana

 
6. Comisia metodică matematică și științe

Bălan Ion

Archip Maria

Andriescu Elena

Davidescu Oana Daniela

Secară Lăcrămioara

 
7. Comisie metodică om și societate

Iftime Iuliana Violeta

Dragomirescu Doina

Afloarei Anca

Rusu Raluca

Popa Daniel Andrei

Dobreanu Dana

Iordache Ioana Roxana

Soroceanu Cristian

Zlei Angela Irina

 

 

 

Comisii metodice 2018-2019

 

Nr. crt.

Denumire comisie Responsabil Membri

Observații

1. Comisia pentru curriculum

Iordache Ioana Roxana

Bălan Ion

Archip Maria

Andriescu Elena

Chioacă Elena Daniela

Dragomirescu Doina

Nohai Maria Carmen

Andriescu Andreea

Iftimia Brândușa

Gavriluț Roxana

Hăisan Cecilia

 
2. Comisia de evaluare și asigurare a calității

Secară Lăcrămioara

Zlei Irina

Ionel Antonița

Balan Ana Maria

Cărbunaru Irina

– rep. Părinți

Mihalcea Cristian

– rep. Consiliu local

 
3. Comisia pentru dezvoltare profesională și evoluție în cariera didactică

Secară Lăcrămioara

Balan Ana Maria

Mutu Cristina

Dobreanu Dana

Popescu Roxana

Ciobanu Ana Dumitrița

Zaiț Camelia

Sandu Mihaela

Ionescu Gica Nadia

Drăgușan Maria

Rusu Raluca

 
4. Comitetul de securitate și sănătate în muncă

Afloarei Anca

Popa Andrei Daniel

Zaiț Camelia

Brînzucă Andreea

Ignat Andreea

Cucoară Magdalena

Burghelea Raluca

Mircescu Liliana

Crețu Doina

– Medic medicina muncii

 
5. Comisia pentru control managerial intern

Ciobanu Daniela Gabriela

Bălan Ion

Iftimia Brîndușa

Manolache Nina

Dorneanu Gabriela

Zaiț Camelia

Beșu Monica

Petruț Ioana

 
6. Comisia pentru prevenirea și eliminarea violenței, a faptelor de corupție și discriminării în mediul școlar și promovarea interculturalității Andriescu Elena Andrei Petronela

Darandoi Angela

Popescu Roxana

Ionel Antonița

Apopei Rodica

Laza Cohut Cristina

Vrînceanu Nicoleta

Țigulea Ioana Brândușa

 
7. Comisia pentru programe și proiecte educative Archip Maria Chioacă Elena Daniela

Onu Maria

Anastasiu Iulia

Filipov Elena

Iftime Iuliana

Iftimia Brândușa

Nohai Carmen

Popescu Roxana

Lupu Magdalena

Dragomirescu Doina

 
         

Director,

Prof. Iordache Ioana Roxana