Comisii

COMISII CU CARACTER PERMANENT

An școlar 2016-2017

 

Nr. crt.

Denumire comisie metodică Responsabil Membri

Observații

1. Comisie metodică educatoare

Școala Gimnazială „Daniela Cuciuc”

Cozma Elena

Babătă Maria

Diaconu Marinela

Crețu Manuela

Paraschiv Claudia

Scutaru Ana Andrada

Curcan Elena Diana

Țigulea Ioana Brîndușa

 
2. Comisie metodică educatoare Grădinița „Floare de Colț” – nivel I

Sandu Mihaela

Anastasiu Iulia

Apopei Rodica

Balan Ana Maria

Drăgușan Maria

Dumitru Elena Luminița

Iftimia Brîndușa Lenuța

Ionescu Gica Nadia

Pleșca Ioana

Topoliceanu Anamaria

Vardohlip Mihaela

Varga Adina Cristina

 
3. Comisie metodică educatoare Grădinița „Floare de Colț” – nivel II

Onu Maria

Apostol Elena

Dorneanu Gabriela

Fermeșanu Mariana

Gafița Rodica

Hăisan Cecilia

Manolache Nina

Radu Vasilica

 
4. Comisia metodică învățătoare

Laza Cohut Cristina

Darandoi Angela

Filipov Elena

Gruia Roxana

Ionel Antonița

Mutu Elena

Nohai Maria Carmen

Petruț Ioana Cristina

Popescu Roxana Cristina

Zaiț Camelia

 
5. Comisia metodică limbă și comunicare

Lupu Maria Magdalena

Andrei Petronela

Popa Otilia Gabriela

Dabija Raluca

Chioacă Elena Daniela

 

 
6. Comisia metodică matematică și științe

Muraru Gheorghe

Archip Maria

Bălan Ion

Nechifor Teodora

Secară Lăcrămioara

Molcăluț Florentina Georgeta

Fota Ana Nicoleta

 
7. Comisie metodică om și societate

Dragomirescu Doina

Afloarei Anca

Dănilă Corina

Dobreanu Dana Mariana

Iftime Iuliana Violeta

Irimia Sergiu Constantin

Iordache Ioana Roxana

Zlei Angela Irina

 

 

 

Comisii metodice 2016-2017

 

Nr. crt.

Denumire comisie Responsabil Membri

Observații

1. Comisia pentru curriculum

Iordache Ioana Roxana

Bălan Ion

Archip Maria

Muraru Gheorghe

Chioacă Elena Daniela

Dragomirescu Doina

Nohai Maria Carmen

Cozma Elena

Ionescu Gica Nadia

 
2. Comisia de evaluare și asigurare a calității

Secară Lăcrămioara

Zlei Irina

Ionel Antonița

Lupu Magdalena

Ionescu Gica Nadia

Lungu Valentina

– rep. Părinți

Păduraru Victoria

– rep. Consiliu local

Mitrea Alecsandra

– rep. elevi

 
3. Comisia pentru perfecționare și formare continuă

Secară Lăcrămioara

Balan Ana Maria

Dabija Raluca

Dobreanu Dana

Popescu Roxana

Țigulea Brîndușa

Zaiț Camelia

 
4. Comitetul de securitate și sănătate în muncă

Iordache Ioana Roxana

Afloarei Anca

Zaiț Camelia

Radu Vasilica

Mutu Elena

Cucoară Magdalena

Nastasă Tinca

Mircescu Liliana

Crețu Doina

– Medic medicina muncii

 
5. Comisia ISU

Irimia Sergiu

Cucoară Magdalena

Sandu Mihaela

Nastasă Tinca

 
6. Comisia pentru control managerial intern Chioacă Daniela Bălan Ion

Iftimia Brîndușa

Cozma Elena

Beșu Monica

Petruț Ioana

 
7. Comisia pentru prevenirea și eliminarea violenței, a faptelor de corupție și discriminării în mediul școlar și promovarea interculturalității Muraru Gheorghe Andrei Petronela

Darandoi Angela

Gruia Roxana

Manolache Nina

Scutaru Andrada

 
8. Comisia pentru programe și proiecte educative

Archip Maria

Brînzucă Andreea

Dănilă Corina

Filipov Elena

Iftime Iuliana

Iftimia Brîndușa

Nohai Carmen

Mutu Cristina

 

 

Director,

Prof. Iordache Ioana Roxana