Comisii

COMISII CU CARACTER PERMANENT

An școlar 2020-2021

Comisia pentru verificarea documentelor școlare, monitorizarea frecvenței și notare ritmică

  • Iordache Ioana Roxana – Președinte
  • Chioacă Elena Daniela – membru
  • Ignat Andreea – membru
  • Nistor Cristina – membru
  • Andriescu Andreea – secretar

Comisia de elaborare a schemelor orare

  • Ciobanu Daniela Gabriela – președinte
  • Gavriluț Roxana – membru
  • Verman Ioana – membru
  • Chioacă Elena Daniela – Membru
  • Popescu Roxana – secretar

Comisia pentru comunicare și promovare a imaginii școlii și implicarea instituției în proiecte și programe educaționale

  • Iordache Ioana Roxana – președinte
  • Iftimia Brândușa Lenuța – membru
  • Chioacă Elena Daniela – membru
  • Humă Andrada Ioana – membru
  • Cosma Amariei Sorin – secretar

Comisia de apărare împotriva incendiilor

  • Ciobanu Daniela Gabriela – președinte
  • Afloarei Anca – membru
  • Sandu Mihaela – membru
  • Burghelea Raluca Monica – membru
  • Cucoară Magdalena – secretar

Comisia pentru aprobarea regulamentului intern

  1. Iordache Ioana Roxana – Președinte
  2. Ciobanu Daniela Gabriela – membru
  3. Nohai Carmen – membru
  4. Chioacă Elena Daniela – membru
  5. Andriescu Andreea – membru
  6. Nistor Cristina – membru
  7. Cojocaru Lăcrămioara – membru
  8. Iftimia Brândușa – membru
  9. Petruț Ioana – membru
  10. Frăsînel Ioana – secretar

Comisia pentru Întocmirea situațiilor statistice

  1. Iordache Ioana Roxana – președinte
  2. Ciobanu Daniela Gabriela – membru
  3. Tamaș Andrei – membru
  4. Zaharia Mariana – membru
  5. Beșu Monica – secretar

Comisia de acordare a burselor și rechizitelor școlare

  1. Iordache Ioana Roxana – președinte
  2. Tamaș Andrei – membru
  3. Cucoară Marina Magdalena – membru
  4. Zaharia Mariana – membru
  5. Ionel Antonița – membru
  6. Beșu Monica – secretar

Comisia pentru elaborarea, verificarea și aprobarea procedurilor operaționale

  1. Iordache Ioana Roxana – Președinte
  2. Ciobanu Daniela Gabriela – membru
  3. Nohai Carmen – membru
  4. Petruț Ioana – membru
  5. Nistor Cristina – membru
  6. Cojocaru Lăcrămioara – secretar

Comisia de recepție a valorilor materiale

  1. Ciobanu Daniela Gabriela – președinte
  2. Burghelea Raluca Monica – membru
  3. Cucoară Marina Magdalena – secretar

Comisia de casare pentru activele fixe corporale și necorporale și pentru materiale de natura obiectelor de inventar

  1. Ciobanu Daniela Gabriela – președinte
  2. Burghelea Raluca Monica – membru
  3. Nistor Cristina – membru
  4. Cucoară Marina Magdalena – secretar

Comisia de achiziții a valorilor materiale

  1. Iordache Ioana Roxana – președinte
  2. Burghelea Raluca Monica – membru
  3. Tamaș Andrei – membru
  4. Zaharia Mariana – membru
  5. Cucoară Marina Magdalena – secretar

Comisia pentru verificarea actelor depuse pentru programul social „EURO 200”

  1. Ciobanu Daniela Gabriela – președinte
  2. Cucoară Marina Magdalena – membru
  3. Tamaș Andrei – membru
  4. Beșu Monica – secretar

Comisia responsabilă cu gestiunea SIIIR

  1. Iordache Ioana Roxana – președinte
  2. Tamaș Andrei – membru
  3. Zaharia Mariana – membru
  4. Beșu Monica – secretar

Comisia pentru aprobarea codului de conduită

  1. Iordache Ioana Roxana – președinte
  2. Popescu Roxana – membru
  3. Nistor Cristina – membru
  4. Beșu Monica – secretar

Comisia de evidență și gestionare a materialelor școlare

  1. Ciobanu Daniela Gabriela – președinte
  2. Cucoară Marina Magdalena – membru
  3. Ignat Andreea – membru
  4. Andriescu Andreea – secretar

Director,

Prof. Iordache Ioana Roxana