Resurse umane

În anul școlar 2021-2022 școala noastră are 793  de elevi

Colectivul de cadre didactice; personal didactic-auxiliar și personal nedidactic al unității noastre:

Personal de conducere:

Prof. Iordache Ioana Roxana – Director

Prof. Ciobanu Daniela Gabriela – Director adjunct

Personal de predare

  1. AFLOAREI ANCAProfesor educație fizică
  2. AMARIEI-COSMA SORIN – Profesor religie ortodoxă
  3. ANASTASIU IULIA-ȘTEFANIAProfesor pentru învățământ preșcolar
  4. ANDREI PETRONELAProfesor limba și literatura română
  5. ANDRIESCU ANDREEA GABRIELAProfesor pentru învățământ preșcolar
  6. ANIȚULESEI NADEJDA – Profesor educație plastică
  7. APOPEI  RODICAProfesor pentru învățământ preșcolar
  8. ARCHIP MARIAProfesor fizică
  9. AVRAM ALINA IONELA – Profesor pentru învățământ primar
  10. BALAN ANA-MARIAProfesor pentru învățământ preșcolar
  11. BALAN IONProfesor biologie
  12. BOGHIAN IOANA CĂTĂLINA – Profesor limba franceză
  13. BRÎNZUCĂ ANDREEAProfesor pentru învățământ preșcolar
  14. CHIOACĂ ELENA DANIELAProfesor limba și literatura română
  15. COJOCARU NICOLETAProfesor educație tehnologică
  16. COZMA ELENAProfesor pentru învățământ preșcolar
  17. DARANDOI ANGELAProfesor pentru învățământ primar
  18. DASCĂLU MIHAELA PETRONELA – Profesor învățământ preșcolar
  19. DIACONU DANIELA SIMONA – Profesor educație fizică
  20. DORNEANU-IFTIME GABRIELAProfesor pentru învățământ preșcolar
  21. DRAGOMIRESCU DOINAProfesor istorie
  22. DRĂGUȘAN MARIAProfesor pentru învățământ preșcolar
  23. DUMITRU ELENA-LUMINIȚAEducatoare
  24. FRĂSÎNEL IOANAProfesor pentru învățământ preșcolar
  25. GAVRILUȚ ROXANAProfesor pentru învățământ preșcolar
  26. GRAMA IOANA Profesor limba franceză
  27. HUMĂ ANDRADA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  28. IFTIMIA BRÎNDUȘA-LENUȚAProfesor pentru învățământ preșcolar
  29. IGNAT ANDREEAProfesor pentru învățământ primar
  30. IONEL ANTONIȚAProfesor pentru învățământ primar
  31. IONESCU GICA-NADIAProfesor pentru învățământ preșcolar
  32. LAZA COHUT CRISTINA – Profesor pentru învățământ primar
  33. LUPU MARIA-MAGDALENA – Profesor limba engleză
  34. MANOLACHE NINA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  35. MARC ROMEO CRISTIAN  – Profesor biologie
  36. MIRĂUȚĂ FLORENȚA ROXANA – Profesor pentru învățământ primar
  37. MOLCĂLUȚ FLORENTINA GEORGETA – Profesor chimie
  38. MUTU CRISTINA –Profesor pentru învățământ primar
  39. NISTOR CRISTINAProfesor pentru învățământ preșcolar
  40. NOHAI MARIA CARMEN – Profesor pentru învățământ primar
  41. OLARU ANCUȚA – Educatoare
  42. ONU MARIA – Educatoare
  43. PETRUȚ IOANA-CRISTINA – Profesor pentru învățământ primar
  44. POPA OTILIA GABRIELA – Profesor limba engleză
  45. POPESCU ROXANA-CRISTINA – Profesor pentru învățământ primar
  46. PRICOP IUSTINIAN – Profesor educație muzicală
  47. RACARIU ALINA – Educatoare
  48. RĂȚOI ADELINA ELENA – Educatoare
  49. RADU VASILICA – Educatoare
  50. RUSU RALUCA – Profesor educație plastică
  51. SANDU MIHAELA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  52. SASU MARIA CĂTĂLINA – Profesor matematică / TIC
  53. SOROCEANU CONSTANTIN-CRISTIAN – Profesor cultură civică
  54. ȚIGULEA IOANA-BRÎNDUȘA –Profesor învățământ preșcolar
  55. UȚĂ CĂTĂLINA – Profesor învățământ preșcolar
  56. VASILACHI ANDRADA TEODORA – Educatoare
  57. VERMAN IOANA – Profesor matematică
  58. ZLEI ANGELA-IRINA – Profesor geografie

Personal didactic-auxiliar:

  1. BEȘU MONICA – Secretar
  2. BURGHELEA RALUCA – Administrator financiar (patrimoniu)
  3. CUCOARĂ MARINA-MAGDALENA – Administrator financiar (patrimoniu)
  4. TAMAȘ ANDREI – Informatician
  5. ZAHARIA MARIANA – administrator financiar (patrimoniu)

Personal nedidactic:

  1. BOBRIC ANIȘOARA – Spălătoreasă
  2. CÎTIA VALENTINA – Îngrijitoare
  3. CIOBANU MARIA – Îngrijitoare
  4. CIOFOAIA ANA – Îngrijitoare
  5. COSMA CONSTANTIN – Muncitor
  6. DĂSCĂLECU MARIA – Îngrijitoare
  7. DARIE DANIELA – Îngrijitoare
  8. DASCĂLU DIANA – Îngrijitoare
  9. ONIȘOR MIHAELA – Îngrijitoare
  10. PLOSCARU ELENA – Îngrijitoare
  11. POPESCU MIHAI – Paznic
  12. POPESCU NELIA – Îngrijitoare
  13. RUGINOSU ELENA ERMINA – Îngrijitoare
  14. SIMION ELENA – Muncitor
  15. ȚUȚUIANU CRISTINA – Bucătăreasă
  16. URDĂ MARIA ISAELA – Bucătăreasă