Resurse umane

În anul școlar 2020-2021 școala noastră are 740  de elevi

Colectivul de cadre didactice; personal didactic-auxiliar și personal nedidactic al unității noastre:

Personal de conducere:

Prof. Iordache Ioana Roxana – Director

Prof. Ciobanu Daniela Gabriela – Director adjunct

Personal de predare

  1. AFLOAREI ANCA – Profesor educație fizică
  2. AMARIEI-COSMA SORIN Profesor religie ortodoxă
  3. ANASTASIU IULIA-ȘTEFANIA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  4. ANDREI PETRONELA – Profesor limba și literatura română
  5. ANDRIESCU ANDREEA GABRIELAProfesor pentru învățământ preșcolar
  6. APOPEI  RODICA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  7. ARCHIP MARIA – Profesor fizică
  8. BALAN ANA-MARIA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  9. BALAN ION  – Profesor biologie
  10. BRÎNZUCĂ ANDREEAProfesor pentru învățământ preșcolar
  11. CHIOACĂ ELENA DANIELA – Profesor limba și literatura română
  12. COJOCARU LĂCRĂMIOARA – Profesor educație tehnologică
  13. COZMA ELENAProfesor pentru învățământ preșcolar
  14. DARANDOI ANGELA – Profesor pentru învățământ primar
  15. DAVIDESCU OANA – Profesor TIC
  16. DORNEANU-IFTIME GABRIELA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  17. DOSOFTEI RALUCA GABRIELA – Profesor matematică
  18. DRAGOMIRESCU DOINA – Profesor istorie
  19. DRĂGUȘAN MARIA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  20. DUMITRU ELENA-LUMINIȚA – Educatoare
  21. FILIPOV ELENA – Profesor pentru învățământ primar
  22. FRĂSÎNEL IOANAProfesor pentru învățământ preșcolar
  23. GAVRILUȚ ROXANA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  24. GRAMA IOANA – Profesor limba franceză
  25. HĂISAN CECILIA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  26. HUMĂ ANDRADA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  27. IFTIMIA BRÎNDUȘ˜A-LENUȚA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  28. IGNAT ANDREEA – Profesor pentru învățământ primar
  29. IONEL ANTONIȚA – Profesor pentru învățământ primar
  30. IONESCU GICA-NADIA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  31. IRIMIA SERGIU – Profesor educație fizică
  32. LAZA COHUT CRISTINA – Profesor pentru învățământ primar
  33. LUPU MARIA-MAGDALENA – Profesor limba engleză
  34. MANOLACHE NINA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  35. MARC ROMEO CRISTIAN  – Profesor biologie
  36. MIRĂUȚĂ FLORENȚA ROXANA – Profesor pentru învățământ primar
  37. MOLCĂLUȚ FLORENTINA GEORGETA – Profesor chimie
  38. MUTU CRISTINAProfesor pentru învățământ primar
  39. NISTOR CRISTINAProfesor pentru învățământ preșcolar
  40. NOHAI MARIA CARMEN – Profesor pentru învățământ primar
  41. OLARU ANCUȚA – Educatoare
  42. ONU MARIA – Educatoare
  43. PETRUȚ IOANA-CRISTINA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  44. POPA OTILIA GABRIELA – Profesor limba engleză
  45. POPESCU ROXANA-CRISTINA – Profesor pentru învățământ primar
  46. PRICOP IUSTINIAN – Profesor educație muzicală
  47. RACARIU ALINA – Educatoare
  48. RĂȚOI ADELINA ELENA – Educatoare
  49. RADU VASILICA – Educatoare
  50. RUSU RALUCA – Profesor educație plastică
  51. SANDU MIHAELA – Profesor pentru învățământ preșcolar
  52. SOROCEANU CONSTANTIN-CRISTIAN – Profesor cultură civică
  53. ȚIGULEA IOANA-BRÎNDUȘA – Educatoare
  54. VASILOAEI OANAProfesor matematică
  55. VERMAN IOANA – Profesor matematică
  56. ZLEI ANGELA-IRINA – Profesor geografie
  57. SĂNDULESCU FLORICA – Profesor chimie

Personal didactic-auxiliar:

  1. BEȘU MONICA – Secretar
  2. BURGHELEA RALUCA – Administrator financiar (patrimoniu)
  3. CUCOARĂ MARINA-MAGDALENA – Administrator financiar (patrimoniu)
  4. TAMAȘ ANDREI – Informatician
  5. ZAHARIA MARIANA – administrator financiar (patrimoniu)

Personal nedidactic:

  1. BOBRIC ANIȘOARA – Spălătoreasă
  2. CÎTIA VALENTINA – Îngrijitoare
  3. CIOBANU MARIA – Îngrijitoare
  4. CIOFOAIA ANA – Îngrijitoare
  5. COSMA CONSTANTIN Muncitor
  6. DĂSCĂLECU MARIA – Îngrijitoare
  7. DARIE DANIELA – Îngrijitoare
  8. DASCĂLU DIANA – Îngrijitoare
  9. PLOSCARU ELENA – Îngrijitoare
  10. POPESCU MIHAI – Paznic
  11. POPESCU NELIA – Îngrijitoare
  12. RUGINOSU ELENA ERMINA – Îngrijitoare
  13. SIMION ELENA – Muncitor
  14. TUDOSĂ DOINA – Îngrijitoare
  15. ȚUȚUIANU CRISTINA Bucătăreasă
  16. URDĂ MARIA ISAELA – Bucătăreasă