Personalul unităţii

În anul școlar 2021-2022 școala noastră are 793 de elevi

Colectivul de cadre didactice; personal didactic-auxiliar și personal nedidactic al unității noastre:

Personal de conducere:

Prof. Soloan Mihai – Director
Prof. Ciobanu Daniela Gabriela – Director adjunct

Personal didactic:

1. AFLOAREI ANCA – Profesor educație fizică
2. AMARIEI-COSMA SORIN – Profesor religie ortodoxă
3. ANASTASIU IULIA-ȘTEFANIA – Profesor pentru învățământ preșcolar
4. ANDREI PETRONELA – Profesor limba și literatura română
5. ANDRIESCU ANDREEA GABRIELA – Profesor pentru învățământ preșcolar
6. ANIȚULESEI NADEJDA – Profesor educație plastică
7. APOPEI RODICA – Profesor pentru învățământ preșcolar
8. AVRAM ALINA IONELA – Profesor educație socială
9. BALAN ANA-MARIA – Profesor pentru învățământ preșcolar
10. BALAN ION – Profesor biologie
11. BENGOI MARIA – Învățătoare
12. BOGHIAN IOANA CĂTĂLINA – Profesor limba franceză
13. BRÎNZUCĂ ANDREEA – Profesor pentru învățământ preșcolar
14. CHIOACĂ ELENA DANIELA – Profesor limba și literatura română
15. COJOCARU NICOLETA – Profesor educație tehnologică
16. COZMA ELENA – Profesor pentru învățământ preșcolar
17. DARANDOI ANGELA – Profesor pentru învățământ primar
18. DASCĂLU MIHAELA PETRONELA – Profesor învățământ preșcolar
19. DIACONU DANIELA SIMONA – Profesor educație fizică
20. DORNEANU-IFTIME GABRIELA – Profesor pentru învățământ preșcolar
21. DRAGOMIRESCU DOINA – Profesor istorie
22. DRĂGUȘAN MARIA – Profesor pentru învățământ preșcolar
23. DUMITRU ELENA-LUMINIȚA – Educatoare
24. FRĂSÎNEL IOANA – Profesor pentru învățământ preșcolar
25. GAVRILUȚ ROXANA – Profesor pentru învățământ preșcolar
26. GRAMA IOANA – Profesor limba franceză
27. HUMĂ ANDRADA – Profesor pentru învățământ preșcolar
28. IFTIMIA BRÎNDUȘA-LENUȚA – Profesor pentru învățământ preșcolar
29. IGNAT ANDREEA – Profesor pentru învățământ primar
30. IONEL ANTONIȚA – Profesor pentru învățământ primar
31. IONESCU GICA-NADIA – Profesor pentru învățământ preșcolar
32. IORDACHE IOANA ROXANA – Profesor învățământ primar
33. LAZA COHUT CRISTINA – Profesor pentru învățământ primar
34. LUPU MARIA-MAGDALENA – Profesor limba engleză
35. MANOLACHE NINA – Profesor pentru învățământ preșcolar
36. MARC ROMEO CRISTIAN – Profesor biologie
37. MARELE ANIȘOARA – Profesor fizică
38. MIRĂUȚĂ FLORENȚA ROXANA – Profesor pentru învățământ primar
39. MOLCĂLUȚ FLORENTINA GEORGETA – Profesor chimie
40. MUTU CRISTINA – Profesor pentru învățământ primar
41. NISTOR CRISTINA – Profesor pentru învățământ preșcolar
42. NOHAI MARIA CARMEN – Profesor pentru învățământ primar
43. OLARU ANCUȚA – Profesor pentru învățământ preșcolar
44. ONU MARIA – Educatoare
45. PETRUȚ IOANA-CRISTINA – Profesor pentru învățământ primar
46. POPA OTILIA GABRIELA – Profesor limba engleză
47. POPESCU ROXANA-CRISTINA – Profesor pentru învățământ primar
48. PRICOP IUSTINIAN – Profesor educație muzicală
49. RACARIU ALINA – Profesor pentru învățământ preșcolar
50. RADU VASILICA – Profesor pentru învățământ preșcolar
51. RĂȚOI ADELINA ELENA – Educatoare
52. RUSU RALUCA – Profesor educație plastică
53. SANDU MIHAELA – Profesor pentru învățământ preșcolar
54. SASU MARIA CĂTĂLINA – Profesor matematică / TIC
55. SOROCEANU CONSTANTIN-CRISTIAN – Profesor cultură civică
56. ȚIGULEA IOANA-BRÎNDUȘA – Profesor învățământ preșcolar
57. UȚĂ CĂTĂLINA – Profesor învățământ preșcolar
58. VASILACHI ANDRADA TEODORA – Educatoare
59. VERMAN IOANA – Profesor matematică
60. ZLEI ANGELA-IRINA – Profesor geografie

Personal didactic-auxiliar:

1. BEȘU MONICA – Secretar
2. BURGHELEA RALUCA – Administrator financiar (patrimoniu)
3. CUCOARĂ MARINA-MAGDALENA – Administrator financiar (patrimoniu)
4. TAMAȘ ANDREI – Informatician
5. ZAHARIA MARIANA – administrator financiar (patrimoniu)

Personal nedidactic:

1. BOBRIC ANIȘOARA – Spălătoreasă
2. CIOBANU MARIA – Îngrijitoare
3. CIOFOAIA ANA – Îngrijitoare
4. CÎTIA VALENTINA – Îngrijitoare
5. COJOCARIU LOREDANA – Îngrijitoare
6. COSMA CONSTANTIN – Muncitor
7. DARIE DANIELA – Îngrijitoare
8. DASCĂLU DIANA – Îngrijitoare
9. ONIȘOR MIHAELA – Îngrijitoare
10. PLOSCARU ELENA – Îngrijitoare
11. POPESCU MIHAI – Paznic
12. POPESCU NELIA – Îngrijitoare
13. RUGINOSU ELENA ERMINA – Îngrijitoare
14. SIMION ELENA – Muncitor
15. ȚUȚUIANU CRISTINA – Bucătăreasă
16.URDĂ MARIA ISAELA – Bucătăreasă